search

close

Kino-vakara maizītes

line

VAJADZĪGS:
- Saldēta kārtainā mīkla (RIMčikā – dzeltenā krāsā-”TESLA”, PRISMikā – sarkanā krāsā-”kaut kāds importa nosaukums”)
- Konservēti persiki lielā buņņģdža. A da jebkuri.., tāpat redzēs kas iekšā tikai kad atvērs
- Cukurs (var dabūt pie kaimiņa – lieliska iespēja pārmīt pāris vārdus par tīrību kāpņu telpā, politiku, zelta gabaliņiem – vīriem/sievām/vīriešiem/sievietēm/bērniem/suņiem etc.)

JĀDARA TĀ:
Tādām kārtīgām kino vakaram vajag 2-vas pakas mīklu un 1,5 buņņģdžu perzikus. (Gan jau apēdīs..)
Step-1. Atraujam vaļā 1,5 buņņģdžu ar perzikiem un kapājam tos uz gaļas dēļa, kamēr ir aptuvei tik lieli kā vīna korķis (ja skrūvējamais tad viena korķa lielumā, ja izvelkamais/iebāžamais, tad 1 korķis = 2 persiki). Fū.. cik tas bija sarežģīti.

Step-2. Izņemam mīklu no saldētavas. Tagad gaidam.. Vēl gaidam.. Un šitā – 2 stundas. Mīkla siltumā paliks ļengana. Izraujam tās plāksnes uz lielākā gaļas dēļa kāds ir tavā mājā un sagriežam ~4x4cm kvadrātiņos piedevām katrā kvadrātiņā iespiežot pa vidu savu īkšķi (pārbaudot vai nepaliek pirksta nospiedums). Bakstot tās maizes ar īkšķi katrs pats iedomājas ko grib.

Step-3. Pavisam drusku iekaisam iebakstītajā bedrītē cukuru, uzmetam virsū persiku, un atkal uzkaisam virsū cukuru. Viss. Maucam cepeškrāsnī uz 180° un gaidam kamēr paliks drusku brūnas.

Daudzumu katrs pats pieregulē, kalorijas skaitīt nav vērts – būs daudz.
Ja kaut ko nesapratāt – zvaniet uz 1188.

LAIKS:
Nu.. Ja paralēli dzer vīnu un runājās ar draugiem, tad maizītes top ātri, ja ieslēdzas vannas istabā un dara to 1-natnē, tad ļoti ilgi.

PALDIES:
Lūk.. Mmmm.. Jā.. Neatceros kam jāsak paldies. Tik daudz un sen jau gatavotas, ka jau piemirsies. Ja Tu man iemācīji šīs maizītes, tad piesakies! UN PALDIES TEV!

SEKAS:
Sākumā visi skatās uz ar aizdomām, bet tas tik līdz brīdim, kad pagaršo. Pēcāk visi slavē bauda. 1-nā vakarā 1-ns cilvēks (vīrietis) var apēst ~200 maizītes.

Ja nober cukuru uz pannas, tad ir baigā beršana. (atklāšu noslēpumu – ir tāds cepamais papīrs, nesen sāku lietot – baigā štelle ;))

P.S. Ja cukuru lūdzi kaimiņam – neaizmirsti atdarīt ar maizi.

VN:F [1.9.22_1171]
0.0/5 (0 balsis)

line
Related posts