search

close

Automātiskie atbildētāji

line

- Sveiki, šeit Roberts. Es pašreiz neesmu mājās, bet varu pierakstīt jūsu ziņu. Uzgaidiet kādu sekundīti, kamēr es paņemšu zīmuli.. Ok, ko jūs vēlējāties man pateikt?

- Jūs esat sazvanījis 22 300 3xx. Kāpēc?

- Ja Tu esi zaglis, tad ļoti iespējams, ka mēs esam mājās un tīrām ieročus, tāpēc nevaram pienākt pie telefona. Ja nu Tu neesi zaglis, tad varbūt mēs arī neesam mājās un Tu droši vari atstāt ziņu.

- Te 22 300 3xx, un šī nav picērija, šī arī nav zagto mantu uzpirktuve, un šeit nav neviena, kuru sauktu par Pemlu. Tomēr jūs varat atstāt savu ziņu pēc signāla.

- Sveiki! Es šobrīd esmu mājās, bet nevaru atrast telefonu. Lūdzu, atstājiet ziņu, un es jums atzvanīšu, tiklīdz būšu to atradis.

- Es nevaru pienākt pie telefona, jo man ir atmiņas zudums, un es jūtos stulbi, runājot ar cilvēkiem, kurus neatceros. Es būtu ļoti pateicīgs, ja jūs man izpalīdzētu un pēc signāla pateiktu kā mani sauc un vēl kaut ko pastāstītu par mani.

- Es nevaru pienākt pie telefona, jo esmu pagrabā un iespiežu jaunas 20latu banknotes. Ja jums palikusi pa maz un vajadzīga nauda, pēc signāla atstājiet savu vārdu, telefona numuru un cik daudz skaidras naudas jums ir nepieciešams. Ja jūs esat no finanšu policijas vai valsts ieņēmumu ienesta, lūdzu, neņemiet šo ziņu vērā.

- Čau, iespējam, ka esmu mājās, bet es vienkārši izvairos no kāda, kurš man nepatīk. Atstājiet ziņu, un, ja es neatzvanu, tad iespējams šis “kāds” esat jūs ;)

- Jūs esat piezvanījis numuram, kuru uzgriezāt. Pēc signāla atstājiet ziņu.

- Jūs esat piezvanījis 22 300 3xx. Ja vēlaties runāt ar Andreju, nospiediet taustiņu ar ciparu 1, ja vēlaties runāt ar Līgu, nospiediet taustiņu 2, bet ja esat piezvanījis nepareizi, nospiediet taustiņu 3. Visai šai podziņu spaidīšanai nav nekādas jēgas, taču ceru, ka jums bija interesanti.

VN:F [1.9.22_1171]
0.0/5 (0 balsis)

line
Related posts